2.İnönü Zaferinin 97.yılı Etkinlikleri Doğa Yürüyüşü


FOTOGRAF ALBÜMÜ İÇİN TIKLAYINIZ

EDA KONUK FOTOGRAF ALBÜMÜ İÇİN TIKLAYINIZ


VİDEO İÇİN TIKLAYINIZ


2.İnönü Zaferinin 97.yılı kutlamaları gerçekleşti.Esdag (Eskişehir Doğa Aktiviteleri Grubu) 90 kişilik katılımla etkinlikte yerini aldı.İnönü Cumhuriyet Meydanında toplanan katılımcılar. İnönü Kaymakamı Mustafa Taş,Alpu Kaymakamı Ömer Özbay,Belediye Başkanı Kadir Bozkurt,İlçe Jandarma Komutanı Kıdemli Başçavuş Yakup İlhan,İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhammet Büyük,Sivil Toplum kuruluşları öğrencilerin yer aldığı grup Türk Bayraklarıyla Bilecik’in Bozüyük ilçesinde bulunan İnönü Şehitliği’ne yürüdü.

Burada Şehitlere Saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı’nın okunması ve günün anlam ve önemine dair konuşmaları ve Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından grupta bulunanlar bayraklarını şehit mezarlarına bıraktılar.

Sıcak çorba ikramının ardından etkinlikler sona erdi ancak ESDAG ekibinin etkinlikleri devam etti.Havuzlar Bölgesinden Atlama tepelerine 15km doğa yürüyüşü gerçekleştirildi.

Dönüşte İnönü Mağraları ve tarihi Camii’de ziyaret edildi.Ardından ilçede yapılan oryantring yarışmalarına katılan sporcular izlendi ve şehire dönüş gerçekleşti.Etkinliği hazırlayan ve bizleri davet eden Kadir Bozkurt başkanımıza ve yetkililere teşekkür ediyoruz.


FOTOGRAF ALBÜMÜ İÇİN TIKLAYINIZ

EDA KONUK FOTOGRAF ALBÜMÜ İÇİN TIKLAYINIZ


VİDEO İÇİN TIKLAYINIZ


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir