Etkinlikler

 

ESBIKE (ESKİŞEHİR DAĞ BİSİKLETİ TAKIMI)

 


-Bisiklet Sporunu en Üst Seviyede Profesyonelce yapmak ve Milli düzeyde ülkemizi temsil etmek için antrenmanlar yapmaktayız aynı zamanda yeni sporcular yetiştirmekteyiz.

-Profesyonelliğin yanında bilgilerimizi amatör katılımcılar ile paylaşmak için hafta sonu etkinlikleri ve eğitimler organizasyonlar yapmaktayız.

-Eskişehir’in tanıtımı ve gençlerin güvenli spor yapabilmeleri için kendi çabalarımızla Ulusal ve Yerel Bisiklet Organizasyonları düzenliyoruz.

-Bisiklet adına Resmi kurumlarla çalıştaylar oluşturuyoruz.

-İstek doğrultusunda 81 ilde Resmi kurumlarla işbirliği ile yardımcı oluyoruz ve Bisiklet organizasyonlarını herşeyi ile düşünerek profesyonelce düzenliyoruz.

-Gençlik ve Spor Bakanlığı ile ortak çalışmalar yürütüyoruz.

-Bu etkinlikleri Bay ve Bayan olarak Profesyonel ve alanında uzman Spor alanında Yüksek Öğrenim almış gerekli belgelere sahip kişiler düzenlemektedir.

 

  

ESDAG (ESKİŞEHİR DOĞA AKTİVİTELERİ GRUBU)  


-Bisiklet haricinde hava şartları el vermeyince naparız diye düşündük ve doğa yürüyüşleri düzenlemeye başladık.

-Eskişehir’de bu anlamda ilk kurulan Doğa Gruplarından biriyiz.

-Bugüne kadar binlerce Eskişehirli hemşerimizi şehrimizin doğal güzelliklerini ücretsiz olarak gezdirdik ve yeni rotalar oluşturduk.

-Oluşturduğumuz bu rotaları şehrimizin tanıtımında kullanmak üzere kitap planımız bulunmakta.

-Ailelerin rahatlıkla katılabileceği 7’den 70’e katılımcının aynı anda yürüyebileceği bir grup yapımız bulunmakta disiplin kimseyi sıkmayacak düzeyde aksine doğa gezilerini sevdiriyoruz.

-Daha sağlıklı yaşamak ve stresten uzak bir yaşam için doğa yürüyüşlerimizi yapmaya devam ediyoruz.Esdag bu amaçla kurduğumuz yan grubumuzdur.Esbike’ye bağlıdır.

-Gençlik ve Spor Bakanlığımıza kayıtlı katılımcılarımızla etkinliklerimizi resmi izinler çerçevesinde diğer gruplara örnek olarak çevremize zarar vermeden doğaya çöp bırakmadan yapmaktayız.

-Doğa yürüyüşlerinde Oryantiring başta olmak üzere doğada hayatta kalma v.b konularda bilgilerimizi katılımcılarla paylaşıyoruz.

-Bu etkinlikleri Bay ve Bayan olarak Profesyonel ve alanında uzman Spor alanında Yüksek Öğrenim almış gerekli belgelere sahip kişiler düzenlemektedir.

 

BMX VE GÖSTERİ ETKİNLİKLERİ

 


-Kimi zaman talepler oluyor açılışlarda Belediyelerin etkinliklerinde gösteri amaçlı yardımcı olurmusunuz diye.Bizlerde çevremizde bulunan dostlarımıza ulaşarak onların faydalanmasını sağlıyoruz.

-Yapılan bu etkinliklerle maddi olarak ufakta olsa kazanç sağlamaları ve bu alanda çalışmaya motive olmalarını sağlamakta.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir